Zdzisław Patryk Galicki przeszedł do K&L Gates z innej międzynarodowej kancelarii prawnej. Będzie to istotne wzmocnienie Praktyki Nieruchomości biura K&L Gates.

Zdzisław Patryk Galicki, radca prawny, praktykuje w zakresie prawa korporacyjnego, fuzji i przejęć oraz nieruchomości. Przed rozpoczęciem współpracy z K&L Gates kierował praktyką korporacyjną, fuzji i przejęć oraz nieruchomości w polskim biurze międzynarodowej kancelarii. Doradzał w kilkudziesięciu wielomilionowych transakcjach kupna-sprzedaży nieruchomości biurowych i centrów handlowych na terenie całej Polski, a także w leasingu nieruchomości, finansowania oraz refinansowania inwestycji. Przeprowadził również szereg transakcji fuzji i przejęć zarówno w Polsce, jak i na skalę międzynarodową.

Zdzisław Patryk Galicki

"Jest nam niezmiernie miło powitać tego wybitnego specjalistę w naszym biurze w Warszawie" powiedział Maciej Jamka, Partner ds. Administracyjnych warszawskiego biura kancelarii K&L Gates. "Zagadnienia związane z obrotem nieruchomościami są dziedziną niezwykle ważną dla naszej praktyki. Rozszerzenie i wzmocnienie praktyki nieruchomości stanowi jeden z istotnych elementów strategii naszej kancelarii".