Zmień język strony
Zmień język strony
Prawo.pl

Zasady wykorzystywania gromadzonych danych

Urzędy i instytucje państwowe będą musiały udostępniać lub przekazywać gromadzone przez siebie dane w celu ich powtórnego wykorzystania przez odbiorców.

Zasady tzw.
ponownego wykorzystywania danych gromadzonych przez urzędy administracji uregulowała znowelizowana we wrześniu ustawa o dostępie do informacji publicznej. Jutro wchodzi ona w życie. Więcej>>>
Autor:

Polecamy książki prawnicze