Kancelaria Squire Sanders rozpoczęła współpracę z adwokatem Pawłem Magierowskim, specjalizującym się w doradztwie w zakresie prawa cywilnego, handlowego oraz energetycznego, w dziedzinie fuzji i przejęć oraz private equity. Powiększenie zespołu związane jest z rosnącym udziałem klientów korporacyjnych, działających w sektorze energetycznym, a także przedsiębiorstw zainteresowanych kompleksową obsługą prawną projektów M&A.

"Wzmacniamy zespół doświadczonych doradców Squire Sanders, ponieważ chcemy zaoferować klientom jeszcze większą skuteczność w obsłudze prawnej najbardziej złożonych projektów" – powiedział Piotr Święcicki, Partner zarządzający Squire Sanders Święcicki Krześniak. „Pan Paweł Magierowski uczestniczył w wielu największych przedsięwzięciach transakcyjnych, a także w procesach finansowania, restrukturyzacji, fuzji i przejęć. Jego wiedza i doświadczenie pomogą nam w umocnieniu pozycji na rynku usług prawnych dla przedsiębiorstw z sektora energii i gazu”.

Paweł Magierowski posiada ponad 15 letnie doświadczenie w doradztwie prawnym dla podmiotów z wielu różnych sektorów gospodarki, które zdobywał pracując wcześniej w warszawskim i londyńskim biurze Baker & McKenzie. Wraz z zespołem doradzał największym firmom w Polsce w procesach prywatyzacyjnych, fuzji i przejęć oraz w wiodących transakcjach rynkowych w sektorach energii i gazu, infrastruktury i telekomunikacji. Prowadzi obsługę prawną w językach polskim i angielskim.

Paweł Magierowski