Kancelaria PATH to nowa na polskim rynku oferta usług prawniczych. Stworzony przez specjalistów w zakresie prawa podatkowego - Piotra Augustyniaka i Tomasza Hatylaka - prestiżowy butik realizuje kompleksowe doradztwo prawne dedykowane osobom indywidualnym o ustabilizowanej sytuacji finansowej, ich rodzinom i spółkom. Zakres działań obejmuje m.in. doradztwo prawne i podatkowe związane z zarządzaniem majątkiem, relacje z bankami, regulowanie sukcesji, transakcje inwestycyjne, a także prowadzenie wszelkich spraw rodzinnych i organizację życia w kraju i za granicą, w tym zmianę rezydencji podatkowej.

Logo PATH

- Obserwując rynek usług prawnych, na którym jesteśmy obecni od kilkunastu lat, dostrzegamy coraz szersze spektrum potrzeb prywatnych przedsiębiorców - mówi Piotr Augustyniak, założyciel i partner w PATH. - Właściciele firm, członkowie zarządów i rad nadzorczych, managerowie wysokiego szczebla, artyści i sportowcy czy osoby publiczne wymagają rozwiązań szytych na miarę, dopasowanych do prowadzonej działalności biznesowej w kraju i za granicą oraz zmieniających się przepisów, z uwzględnieniem wszelkich aspektów życia prywatnego całej rodziny.

Kancelarię PATH tworzą doświadczeni prawnicy i doradcy podatkowi o szerokich kompetencjach i znajomości rynków zagranicznych:
Piotr Augustyniak - ostatnio partner w K&L Gates, specjalista w zakresie prawa międzynarodowego, doradca podatkowy, którego doświadczenie obejmuje praktykę w międzynarodowych kancelariach prawnych w Polsce, doradztwo zamożnym indywidualnym klientom polskim i zagranicznym oraz międzynarodowym korporacjom m.in. w zakresie planowania podatkowego, organizacji struktur działalności gospodarczej, nabywania, wydzielania i sprzedaży spółek, czy reprezentowania podmiotów w sporach podatkowych.
Tomasz Hatylak - prawnik i doradca podatkowy z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych kancelariach prawnych, prowadzący od 2014 r. kancelarię prawną o profilu zbliżonym do działalności PATH Sp.k., specjalizujący się w opracowywaniu złożonych scenariuszy inwestycyjnych dla osób indywidualnych, firm rodzinnych i korporacji, planowaniu podatkowym i opodatkowaniu usług finansowych.

Ich działania wspiera zespół specjalistów o szerokich kompetencjach w zakresie prawa m.in. gospodarczego, podatkowego, rynków kapitałowych i spadkowego także na rynkach międzynarodowych.
- Gwarantujemy profesjonalne doradztwo we wszystkich kwestiach prawnych wymagających znajomości innych jurysdykcji. Podstawą naszych działań jest bezpośredni stały kontakt oparty na zaufaniu i znajomości potrzeb klienta i jego rodzinny. Nasza nazwa nawiązuje do prostowania zawiłych międzynarodowych ścieżek prawnych, którymi muszą podążać nasi klienci - podkreśla Piotr Augustyniak.

Dowiedz się więcej o tej książce
Zarząd majątkiem wspólnym. Komentarz
  • rzetelna i aktualna wiedza
  • darmowa wysyłka od 50 zł