Zwolnione zostały stanowiska prokuratora Prokuratury Okręgowej w Warszawie, prokuratora Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga w Warszawie, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Bytomiu (2 stanowiska), prokuratora Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Oliwa w Gdańsku, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Głogowie, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Grójcu, prokuratora Prokuratury Rejonowej Radom-Zachód w Radomiu.

Ponadto, utworzono stanowiska prokuratora Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga w Warszawie, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Brzegu, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Kluczborku, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Mysłowicach, prokuratora Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Południe w Olsztynie, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Pszczynie, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Siemiatyczach, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Słubicach, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Strzelcach Krajeńskich, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Sulęcinie, prokuratora Prokuratury Rejonowej Szczecin-Prawobrzeże w Szczecinie, prokuratora Prokuratury Rejonowej Szczecin-Śródmieście w Szczecinie, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Tychach, prokuratora Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia-Psie Pole we Wrocławiu, prokuratora Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia-Stare Miasto we Wrocławiu, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Zambrowie, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie.

Informacja pochodzi z obwieszczenia Prokuratora Generalnego z dnia 28 listopada 2011 r. o wolnych stanowiskach prokuratorskich (M.P. z 2011 r., Nr 114, poz. 1155).

Zgodnie z art. 14b ust. 2 ustawy z dnia 20 czerwca 1985 r. o prokuraturze (Dz. U. z 2008 r., Nr 7, poz. 39 z późn.

Artykuł pochodzi z programu System Informacji Prawnej LEX on-line