Polskie Wydawnictwa Profesjonalne Sp. z o.o., należące od 1999 r. do holenderskiego koncernu wydawniczego Wolters Kluwer, zmieniają nazwę na Wolters Kluwer Polska.

Polskie Wydawnictwa Profesjonalne są największym w kraju wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych. W skład grupy wchodzą uznane marki, funkcjonujące na polskim rynku od początku lat dziewięćdziesiątych - Dom Wydawniczy ABC, Wydawnictwo Prawnicze LEX, Kantor Wydawniczy Zakamycze, Wydawnictwo „KIK” Konieczny i Kruszewski oraz Oficyna Ekonomiczna.

Koncern wydawniczy Wolters Kluwer jest jednym z największych profesjonalnych wydawnictw na świecie. Działa w 26 krajach i zatrudnia ponad 18 tysięcy pracowników. Publikacje Wolters Kluwer od lat znajdują uznanie zarówno wśród praktyków, jak i kadry naukowej oraz w środowisku akademickim. Wydawnictwo specjalizuje się w takich dziedzinach, jak m.in. prawo, podatki i finanse, biznes oraz edukacja. W ofercie znajdują się książki, czasopisma, publikacje wymiennokartkowe, produkty elektroniczne, bazy danych w systemie on-line, oprogramowanie, programy edukacyjne oraz szkolenia.
Tylko teraz między 17 - 27 maja 2006 wszystkie publikacje Wolters Kluwer Polska oferowane w naszej księgarni internetowej PROFINFO.PL możecie zamówić Państwo z 20% rabatem. Wystarczy podać hasło WOLTERSKLUWER!


Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Książki
W dniach 18 - 21 maja br. odbywają się Międzynarodowe Targi Książki. Tradycyjnie miejscem spotkania wydawców, autorów, księgarzy oraz przede wszystkim czytelników jest Pałac Kultury i Nauki w Warszawie.
Swoją ofertę prezentować będziemy na stoisku nr 403, w sektorze D.
Serdecznie zapraszamy