Świadczenia chorobowe na przełomie roku
Pracownik, który zachoruje na przełomie roku kalendarzowego może liczyć na świadczenie przysługujące w razie niezdolności do pracy powstałej wskutek choroby.
Otrzyma albo wynagrodzenie chorobowe finansowane ze środków pracodawcy lub zasiłek chorobowy finansowany z budżetu państwa. Inne są jednak zasady ich pobierania. Więcej>>>
Agnieszka Rosa
Autor:





