Kancelaria Squire Sanders Święcicki Krześniak pozyskała adw. Michała Karwackiego, który pokieruje praktyką Private Equity/Venture Capital (PE/VC) w Warszawie. Michał Karwacki ma ponad 14 lat doświadczenia transakcyjnego. Cieszy się uznaniem klientów PE/VC, obserwatorów rynku oraz doradców. W renomowanym rankingu Chambers Europe 2014 uznawany jest za kluczową osobę z bardzo bogatym doświadczeniem w sektorze PE/VC. Ostatnio pracował dla MCI Capital Partners przy nabyciu pakietu akcji wiodącego portalu internetowego.

Michał Karwacki

Squire Sanders jest jednym z wiodących graczy na rynku PE/VC w regionie Central Eastern Europe, w tym absolutnym liderem w Rosji. Wraz z partnerami z Londynu, Moskwy oraz Warszawy Michał Karwacki ma pomóc w przyśpieszeniu dalszego rozwoju polskiego biura w praktyce PE oraz pracować nad transakcjami w regionie CEE.

"Bardzo cieszymy się z pozyskania Michała Karwackiego, którego znamy od wielu lat," – mówi Piotr Swięcicki, partner zarządzający warszawskim biurem Squire Sanders. "Michał oprócz znakomitej reputacji, ma także niezwykły talent w pozyskiwaniu nowych klientów, co czyni go jednym z unikalnych przedstawicieli młodej generacji prawników. Będziemy współpracować w osiągnięciu jak największej synergii dla Squire Sanders oraz w dalszym rozwoju biznesu tak, aby Michał mógł jak najszybciej dołączyć do grona partnerów kancelarii".