SN: umowa z menedżerem Lewandowskiego była nieuczciwa
Sąd polubowny mógł powołać się na zasadę współżycia społecznego, aby stwierdzić, że umowa z menedżerem o wynagrodzenie była nieuczciwa i nielojalna w proporcji do wynagrodzenia zawodnika - orzekł Sąd Najwyższy.
Sąd Najwyższy utrzymał w mocy orzeczenie piłkarskiego sądu polubownego w sprawie wynagrodzenia dla menadżera Roberta Lewandowskiego za transfer do Borussii. Sąd Najwyższy uznał, że sąd piłkarski mógł powołać się na zasady współżycia społecznego zawarte w kodeksie cywilnym, a menedżer te reguły złamał.







