Renciści socjalni więcej dorobią do świadczenia
Od 1 stycznia 2012 r. osoby pobierające rentę socjalną będą się rozliczały z dodatkowych dochodów na takich samych zasadach jak renciści i emeryci pobierający świadczenia z ubezpieczeń społecznych.
Rencista socjalny będzie mógł dorobić do świadczenia ponad dwa razy więcej bez ryzyka, że ZUS zawiesi jej wypłatę renty. Obok renty socjalnej będzie mógł otrzymywać dodatkowe dochody do 2391,20 zł. To o 1366,4 zł więcej niż obecnie. Więcej>>>
Agnieszka Rosa
Autor:





