Rada miasta nie może zwolnić z opłaty za zajęcie pasa drogowego
Delegacja zawarta w art. 40 ust. 8 i 9 ustawy z 21 marca 1985 r. o drogach publicznych sformułowana została w sposób jasny i klarowny i nie sposób wyciągnąć z niej wniosku o możliwości stosowania ulg i zwolnienia określonych podmiotów - stwierdził Wojewódzki Sąd Administracyjny.
Prokurator zaskarżył uchwałę rady miasta w sprawie ustalenia wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego dróg publicznych na cele niezwiązane z budową, przebudową, remontem. utrzymaniem i ochroną dróg. Więcej>>>
Autor:





