Kancelaria zajęła 3. miejsce zarówno w kategorii "najlepsze firmy doradztwa podatkowego", jak też w kategorii "najskuteczniejsze firmy doradztwa podatkowego".
W tegorocznym Rankingu firmy świadczące doradztwo podatkowe rywalizowały w czterech grupach - "wielka czwórka"; "firmy zatrudniające 10 i więcej doradców"; "firmy zatrudniające od 3 do 9 doradców"; "firmy zatrudniające 2 lub mniej doradców". Kancelaria Grynhoff Woźny Maliński oceniana była w grupie firm zatrudniających od 3 do 9 doradców podatkowych.

O pozycji danej firmy lub kancelarii decydowały punkty przyznawane w 6 następujących dziedzinach: przychód na osobę merytoryczną; liczba doradców podatkowych; liczba innych osób z uprawnieniami; liczba wygranych spraw sądowych; liczba klientów; renoma firmy. O punktacji w zakresie "renoma firmy" decydowała kapituła redakcyjna, analizując osiągnięcia wszystkich firm biorących udział w Rankingu.

Praktyką podatkową w Grynhoff Woźny Maliński zajmuje się zespół ekspertów, wśród których jest 8 doradców podatkowych. Departament Prawa Podatkowego specjalizuje się, w szczególności, w obsłudze podatkowej przedsiębiorstw działających w branżach TMT [telekomunikacja - media - nowe technologie], finanse, nieruchomości, sektor energetyczno-paliwowy oraz branża TSL [transport - spedycja - logistyka]. Mecenas Andrzej Ladziński, kierujący jego pracami specjalizujący się w planowaniu podatkowym oraz postępowaniach podatkowych i sądowo-administracyjnych.
Obecność Kancelarii w czołówce Rankingu podatkowego to kolejne wyróżnienie przyznane firmie. Od 2007 roku Chambers Europe wskazuje Kancelarię jako "firmę rekomendowaną" na polskim ryku w zakresie prawa podatkowego, zaś mecenas Andrzej Ladziński otrzymuje rokrocznie tytuł "prawnik rekomendowany" w tej dziedzinie prawa.