NSA: doręczenie decyzji w toku postępowania powoduje, iż staje się ono bezprzedmiotowe
Skoro doręczenie decyzji nastąpiło w toku trwania postępowania wywołanego wniesieniem skargi na bezczynność organu, to postępowanie zainicjowane tą skargą stało się bezprzedmiotowe. Tak stwierdził Naczelny Sąd Administracyjny.
Strona skarżąca wniosła skargę na bezczynność głównego inspektora nadzoru budowlanego w związku z niezałatwieniem jej odwołania od decyzji wojewody odmawiającej stwierdzenia nieważności decyzji starosty zatwierdzającej projekt budowlany i udzielającej pozwolenia na przebudowę i zmianę sposobu użytkowania budynku gospodarczego na budynek inwentarski. Więcej>>>
Autor:





