Dr Patrycja Zawirska, radca prawny, doradza na rzecz międzynarodowych koncernów i dużych polskich spółek. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie bieżącej obsługi prawno-pracowniczej, relacji ze związkami zawodowymi i radami pracowników, sporów sądowych (np. mobbing, dyskryminacja, nadgodziny, premie) oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw. Jest autorkę licznych publikacji dla Rzeczpospolitej, Gazety Prawnej oraz Monitora Prawa Pracy. W rankingu The Chambers Europe Awards for Excellence 2010 i 2011 organizowanym przez Chambers and Partners została wskazana jako "wschodząca gwiazda" prawa pracy. W rankingu The Chambers Europe Awards for Excellence 2012 awansowała do "Band 4". W The Legal 500 wskazano ją jako bardzo doświadczonego praktyka z zakresu prawa pracy. Jest Członkiem i Założycielem Stowarzyszenia Prawa Pracy.

Patrycja Zawirski
Krzysztof Gąsior zajmuje się szeroko pojmowanym prawem pracy. Specjalizuje się w tematyce zwolnień (indywidualnych i grupowych), relacji ze związkami i radami pracowników, restrukturyzacji płac, przejścia zakładu pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Posiada bogate doświadczenie w sprawach sądowych dotyczących m.in. mobbingu, dyskryminacji, premii i wynagrodzenia oraz wynikających z odwołania się od wypowiedzenia i rozwiązania umowy o pracę w trybie natychmiastowym. Na swoim koncie ma liczne wystąpienia w TVN CNBC oraz publikacje – m.in. dla Rzeczpospolitej.

Krzysztof Gąsior

“Jest nam niezmiernie miło powitać tych wybitnych specjalistów w naszym biurze w Warszawie” powiedział Maciej Jamka, Partner ds. Administracyjnych warszawskiego biura kancelarii K&L Gates. "Prawo pracy jest dziedziną nierozerwalnie związaną z działalnością naszych klientów i zależy nam na tym, aby mogli otrzymywać w tym zakresie porady prawne na najwyższym poziomie. Rozszerzenie i wzmocnienie praktyki prawa pracy stanowi jeden z istotnych elementów strategii naszej kancelarii”.