Dotychczas kancelarią kierowała Małgorzata Surdek, która po 3 latach pracy na tym stanowisku będzie w dalszym ciągu kierować praktyką postępowań sądowych i arbitrażowych CMS, łącząc praktykę procesową w Polsce z rolą członka Międzynarodowego Sądu Arbitrażowego Międzynarodowej Izby Handlowej w Paryżu. 

Andrzej Pośniak od ponad 4 lat kieruje warszawskim zespołem doradztwa podatkowego, który - jak podkreśla kancelaria - w tym czasie znacząco zwiększył liczebność i przychody oraz poszerzył portfolio klientów i prestiżowych projektów. 
Kieruje także praktyką podatkową w Europie Środkowo – Wschodniej oraz wchodzi w skład kierownictwa globalnej praktyki podatkowej w CMS. Przez ostatnie trzy lata był członkiem zespołu doradczego, wspierającego Małgorzatę Surdek w zarządzaniu biznesem CMS w Polsce. Jako General Counsel odpowiadał także za zarządzanie ryzykiem prawnym, podatkowym i regulacyjnym w działaniach biznesowych kancelarii na polskim rynku.

- W ciągu ostatnich trzech lat z sukcesem wzmocniliśmy siedem kluczowych praktyk ekspertami z uznanym dorobkiem rynkowym, w tym m.in. praktykę bankowości i finansów, infrastrukturalną oraz zespół transakcyjny i doradztwa podatkowego. Przed nami jak zawsze praca, aby w konkurencyjnym i zmiennym otoczeniu rynkowym zapewnić klientom usługi jeszcze bardziej odpowiadające ich potrzebom oraz najlepsze możliwości rozwoju naszym prawnikom” – podkreśla Andrzej Pośniak.

- Kierowanie kancelarią w Polsce przekażę 1 maja partnerowi, który łączy doświadczenie w zarządzaniu z umiejętnością obserwacji trendów rynkowych i odpowiadania na zmieniające się potrzeby klientów. Co ważne, od samego początku mojej pracy w roli partnera zarządzającego CMS, Andrzej uczestniczył w wyznaczaniu kierunków rozwoju naszej kancelarii i współtworzył strategię biznesową. Z łatwością będzie kontynuował dotychczasowy kierunek wzrostu i rozwoju, co jest dobrą informacją zarówno dla klientów, jak i dla naszych prawników – podkreśla Małgorzata Surdek.