Dr Marta Sendrowicz ma wieloletnie naukowe i praktyczne doświadczenie w dziedzinie prawa konkurencji. Doradza klientom w sprawach dotyczących praktyk antykonkurencyjnych, nadużycia pozycji dominującej i kontroli koncentracji.
"Dr Sendrowicz jest europejskiej klasy specjalistką w dziedzinie prawa konkurencji. Połączenie wiedzy akademickiej i bogatego doświadczenia biznesowego zagwarantuje naszym klientom najwyższy poziom doradztwa prawnego." - powiedział mecenas Jacek Michalski, partner w warszawskim biurze Allen & Overy. Dr Marta Sendrowicz otrzymała tytuł Najbardziej Rekomendowanego Specjalisty
w Dziedzinie Prawa Konkurencji w edycjach 2003-2007 rankingu Global Counsel 3000 (obecnie PLC Which Lawyer). Jest także Wiodącym Prawnikiem (Leading Lawyer) w dziedzinie prawa konkurencji w Polsce według raportu Chambers Europe 2007.
"Cieszę się, że mogę dołączyć do zespołu wybitnych profesjonalistów, jaki tworzą prawnicy Allen & Overy. Kancelaria ta oferuje swoim klientom kompleksową obsługę prawną cieszącą się doskonałą reputacją nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Wierzę, że moja wiedza i doświadczenie uczynią Allen & Overy jedną z wiodących kancelarii w dziedzinie prawa konkurencji w Polsce" - dodaje dr Marta Sendrowicz.

Marta Sendrowicz