Kancelaria Baker & McKenzie Gruszczyński i Wspólnicy ma nowego partnera zarządzającego. Został nim 39-letni Marek Rosiński, związany z kancelarią od kwietnia 2003 r.

Marek Rosiński

 

Objęcie funkcji partnera zarządzającego Kancelarii Baker & McKenzie jest dla mnie wielkim zaszczytem i wyzwaniem jednocześnie. Tym bardziej, że została mi powierzona przez wspólników zaraz po przekroczeniu progu zatrudnienia stu prawników. Zarządzanie tak dużym zespołem wymaga przejrzystych oraz nowoczesnych reguł zarządzania i komunikacji - powiedział Marek Rosiński.
Marek Rosiński jest radcą prawnym od 1992 roku i kieruje czternastoosobową grupą własności intelektualnej i technologii.. Doradzał przy największych projektach z zakresu technologii informatycznych i outsourcingu w Polsce. Posiada również bogate doświadczenie w dziedzinie prawa własności intelektualnej ze szczególnym uwzględnieniem praw autorskich i znaków towarowych.
Praktyka własności intelektualnej i nowych technologii warszawskiego biura B&M została najwyżej sklasyfikowana w renomowanym rankingu Chambers Europe Edycja 2007, a Marek Rosiński został wysoko oceniony zarówno przez klientów, jak i prawników z konkurencyjnych kancelarii. Jest również rekomendowany w swojej dziedzinie przez ranking Legal 500.
Kancelaria Baker & McKenzie jest według Rzeczpospolitej drugą pod względem wielkości i najdynamiczniej rozwijającą się międzynarodową kancelarią prawną w Polsce. W zeszłym roku powołano sześciu nowych wspólników.