Jak informuje kancelaria, wraz z awansem, Mateusz Baran obejmie zarządzanie zespołem kilkunastu prawników doradzających w zakresie prawa spółek.

W czasie pracy w Crido Mateusz Baran uzyskał tytuł radcy prawnego.  Zajmuje się szerokim zakresem spraw, ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek, w tym złożonych procesów reorganizacyjnych oraz transakcji M&A. Często współpracuje z doradcami zagranicznymi sprawnie wdrażając nowatorskie projekty transgraniczne.

- Konsekwentnie buduje relacje z klientami oraz wkłada duży wysiłek w rozwój wewnętrzny całej firmy i swojego zespołu. Klienci cenią go za responsywność, otwarty umysł oraz wysoki standard świadczonych usług. W 2017, na podstawie rekomendacji klientów, został wskazany jako rekomendowany prawnik przez prestiżowy międzynarodowy ranking kancelarii prawnych Legal500 uzyskując wyróżnienie w działkach: Investment Funds oraz Private Clients - czytamy w komunikacie kancelarii.

- Awans Mateusza Barana, wychowanka Crido, na partnera stanowi z jednej strony wyraz uznania dla jego zaangażowania, świetnej pracy z klientami i zespołem, z drugiej strony jest elementem strategii Crido Legal polegającej na dołączeniu do kancelarii nowych Partnerów kierujących poszczególnymi zespołami merytorycznymi. Wzmocnienie składu kadry zarządzającej firmą stwarza jej szanse do dalszego szybkiego rozwoju podkeśla Jakub Ziółek - partner zarządzający Crido Legal.

- W dzisiejszym otoczeniu już nie wystarczy tylko rozumieć same przepisy prawa,  potrzebna jest umiejętność spojrzenia z perspektywy biznesowej Klienta. Takie jest właśnie podejście kancelarii Crido Legal, która jest w stanie wskazać rozwiązania nie tylko w zakresie usług prawnych, ale potrafi zrozumieć tło biznesowe i tym samym w kompleksowy sposób podchodzi do projektów. Cieszę się, że będę mógł nadal budować silną pozycję firmy na rynku oraz kierować świetnym zespołem kompetentnych i doświadczonych prawników mówi Mateusz Baran.