MS konsultuje program studiów podyplomowych dla sędziów i prokuratorów z zakresu prawa finansowego
Ministerstwo Sprawiedliwości zaprasza sądy i prokuratury z całej Polski do konsultacji Programu studiów podyplomowych, jakie mają zostać uruchomione przez Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w związku z realizacją projektu Studia podyplomowe dla pracowników wymiaru sprawiedliwości Prawo restrukturyzacyjne, upadłościowe i finansowe
Studia będą finansowane ze środków Unii Europejskiej. MS prosi o wypowiedzi na ten temat szczególnie do sędziów z wydziałów gospodarczych prowadzących postępowania restrukturyzacyjne i upadłościowe oraz prokuratorów i asesorów prokuratorskich zajmujących się ściąganiem przestępczości gospodarczej/finansowej.
- Zachęcamy do skorzystania z formularza, w którym można zapoznać się z Programem, a także zgłaszać swoje uwagi wraz propozycją zmiany poszczególnych zapisów. Niewypełnienie pola w kolumnie ‘Treść uwagi – proponowany zapis’ oznacza brak uwag – czytamy w komunikacie MS. Uwagi można nadsyłać do końca lutego na adres: podyplomowe@vizja.pl






