KZRP znalazła się w niezależnym, bezpłatnym rankingu najbardziej innowacyjnych kancelarii świata przeprowadzonym przez elitarny brytyjski dziennik Financial Times. Po raz pierwszy w historii tego rankingu, została wyróżniona polska kancelaria. W tym roku napłynęła do organizatorów rekordowa liczba 550 zgłoszeń. KZRP została sklasyfikowana wśród światowej ligi najlepszych firm prawniczych o kilkudziesięcioletniej tradycji. Czasy kryzysu i silna konkurencja wymusiły zmiany również na polskim rynku. KZRP, która od początku swej działalności dba o dostosowanie się do coraz bardziej zróżnicowanych potrzeb klientów, o automatyzację przekazów informacyjnych, o promocję ludzi i marki w oparciu o najlepsze nowoczesne wzorce i know-how, dąży do podnoszenia standardów w branży. Tym bardziej cieszymy się z tej nagrody.

Metodologia, na jakiej opiera się ranking FT Innovative Lawyers, to w pierwszym etapie analiza zgłoszeń zawierających szczegółowe odpowiedzi na pytania Redakcji FT, w drugim etapie wywiady przeprowadzane przez niezależnych badaczy z firmy konsultingowej RSG Consulting ze wspólnikami i klientami kancelarii, a następnie wybór firm prawniczych z całego świata.

KZRP została doceniona w kategorii innowacyjnych rozwiązań dla biznesu (Most Innovative Law Firms in Client Service) m.in. za stworzenie i wdrożenie autorskiego narzędzia do komunikacji i zarządzania sprawami klientów – IRAAPORT (Internet Remote Actions and Paper Observance Register Technology), dającym nieograniczone możliwości w zakresie świadczenia usług prawnych. Praca z tym unikalnym w światowej skali (ponad 2000 funkcji) systemem ERP umożliwia dostęp do danych oraz kontakt z klientem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z dowolnego miejsca na świecie. 5 interaktywnych modułów, z których składa się cała platforma pozwala profesjonalnie i skutecznie zarządzać obsługą klientów.
Ta nagroda to wynik wieloletniej pracy całego Zespołu KZRP oraz inwestycji wielu milionów złotych w nowoczesne rozwiązania zarządcze. To pochodna wysokiej jakości usług KZRP, wiedzy merytorycznej prawników, ich wizji rozwoju i doświadczenia w obsłudze klientów. To także zasługa klientów KZRP, którzy oczekują od nas rozwiązań najwyższej klasy i z którymi z sukcesem wdrażamy IRAAPORT od kilku lat. Kancelaria planuje wdrażać system IRAAPORT komercyjnie, jako rozwiązanie dla wszystkich firm, które dbają o satysfakcję swoich klientów i jednocześnie szukają najbardziej efektywnych sposobów ich obsługi. System IRAAPORT został także doceniony w krajowych konkursach. W 2013 r. KZRP otrzymała nagrodę Business Centre Club i Ministerstwa Spraw Zagranicznych „Medal Europejski" oraz tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii „Partner Firm Zagranicznych". W 2014 r. KZRP po raz drugi otrzymała Medal Europejski BCC i MSZ oraz tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki, tym razem w kategorii „Kreator Rozwiązań XXI wieku".