Jak informuje kancelaria, transakcja jest uznawana za największe refinansowanie na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Centralnej na przestrzeni ostatnich lat, a jednocześnie za jeden z największych projektów refinansowania nieruchomości w Europie w tym roku.
Sześć banków udzieliło finansowania w wysokości 650 milionów EUR (senior loan): Aareal Bank (Mandated Lead Arranger), Helaba, Deutsche Pfandbriefbank AG, Hypothekenbank Frankfurt AG, Bank Zachodni WBK S.A. oraz Bank Pekao S.A.
Ponadto, Apollo Rida oraz AXA REIM uzyskały również finansowanie w wysokości 55 mln EUR (junior loan) ze strony Abu Dhabi Investment Authority (ADIA) oraz funduszu AXA Real Estate.
Pracami zespołu prawników doradzających Apollo Rida oraz AXA REIM kierował Andrzej Tokaj, partner zarządzający Magnusson w Polsce. Kancelaria  Magnusson odpowiedzialna była za obsługę prawną Apollo Rida oraz AXA REIM, w tym za koordynację pomocy prawnej w jurysdykcjach innych niż Polska.
Od początku działalności Apollo Rida w Polsce w 1996 roku, mec. Andrzej Tokaj stale reprezentuje klienta w związku z jego projektami w Europie Centralnej.