Bird & Bird będzie konkurował z najlepszymi światowymi firmami o prestiżową nagrodę Ruban d'Honneur.

Już po raz piąty kapituła European Business Awards wyróżniła 21 czerwca br. najlepsze firmy w poszczególnych krajach za szczególne osiągnięcia w europejskim biznesie. Celem konkursu jest wyłonienie liderów przedsiębiorczości, innowacyjności i zrównoważonego rozwoju w Unii Europejskiej, a także promowanie najlepszych praktyk i rozwiązań biznesowych. Kancelaria Bird & Bird jest jednym z 25 reprezentantów kraju - czołowych polskich firm, którzy mają szansę zdobyć nagrodę Ruban d'Honneur w kolejnym etapie konkursu.

- Otrzymanie Certyfikatu Reprezentanta Polski to dla nas duże wyróżnienie, zwłaszcza, że jesteśmy jedyną kancelarią prawną, która otrzymała możliwość ubiegania się o nagrodę główną European Business Awards - mówi Maciej Gawroński, Szef polskiego oddziału międzynarodowe kancelarii prawnej Bird & Bird.

Wśród polskich reprezentantów znalazły się również m.in. Asseco, Aviva Poland, Intercontinental Warszawa, TNT Express Worldwide czy Eurocash. Oprócz Polski swoich reprezentantów w konkursie posiadają również m.in. Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Malta, Irlandia, Czechy, Turcja i Hiszpania. 22 lipca br. w Brukseli kapituła konkursu zadecyduje, który przedstawiciel kraju otrzyma nagrodę Ruban d'Honneur. Gala finałowa i ogłoszenie zwycięzcy European Business Awards odbędzie się 22 listopada w Barcelonie.