Mecenas Witkowska - jak informuje kancelaria - może pochwalić się bogatym doświadczeniem zawodowym, które zdobywała w kancelariach specjalizujących się w sprawach dotyczących własności intelektualnej. Zanim dołączyła do Patpol Legal, zajmowała się kwestiami związanymi z prawem autorskim w jednej z największych stacji telewizyjnych działających na polskim rynku.

Czytaj: Polski pirat nadal nieświadomy, co może robić legalnie>>

Także kompleksowa obsługa firm

W Patpol Legal mecenas Witkowska będzie prowadziła sprawy z zakresu własności intelektualnej, a także  zajmowała się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych.

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim (UJ) i Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim (UW). Dodatkowo jest absolwentką Podyplomowego Studium Własności Intelektualnej na UW oraz Podyplomowego Studium Prawa Spółek Handlowych także na UW. Stypendystka programów Erasmus i CEEPUS.

 


Poza aktywnością stricte zawodową ważnym elementem jej działalności prawniczej jest także udzielanie się pro-bono poprzez wspieranie organizacji działających na rzecz ochrony praw zwierząt.

Patpol Legal to wiodąca na polskim rynku kancelaria prawna w zakresie postępowań spornych wynikających z prawa własności intelektualnej.