Kancelaria Garrigues, w Polsce współpracująca w zakresie podatków z Accreo Taxand, oficjalnie rozpoczyna świadczenie usług prawnych w Polsce otwierając kancelarię w Warszawie. W związku z tym wydarzeniem w dniu 18 kwietnia br. po raz pierwszy do Polski przyjeżdża Prezes Kancelarii Pan Antonio Garrigues.
Kancelaria Garrigues jest członkiem założycielem Taxanda, pierwszego na świecie, niezależnego zrzeszenia specjalizującego się w doradztwie finansowym oraz podatkowym. Dynamiczny rozwój sieci potwierdza zapotrzebowanie rynku na usługi doradcze świadczone na wysokim poziomie, obiektywnie i niezależnie od usług audytorskich. W chwili obecnej Taxand skupia ponad 2000 specjalistów zatrudnionych w 39 firmach w Europie, Ameryce, Azji i Afryce.
W Polsce przedstawicielem sieci Taxand jest firma Accreo Taxand, oferująca usługi doradztwa podatkowego oraz europejskiego. Według Andrzeja Puncewicza, Partnera w Accreo Taxand decyzja Garrigues o wejściu na polski rynek usług prawnych jest kolejnym potwierdzeniem dynamicznie rosnącego zaangażowania hiszpańskich inwestorów w Polsce. Bliska współpraca pomiędzy Garrigues i Accreo Taxand pozwoli na zapewnienie im kompleksowej obsługi w zakresie prawa, podatków oraz pozyskiwania pomocy publicznej (m.in. funduszy UE).