Jacek Giziński jest radcą prawnym z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym w doradztwie na rzecz sektora nieruchomości oraz sektora energetycznego. Z kancelarią DLA Piper współpracuje od 2007 r.

Jacek Giziński specjalizuje się w kwestiach związanych z prawem obrotu nieruchomościami, doradzając przy realizacji projektów nieruchomościowych. Doradza również przy transakcjach fuzji i przejęć, prywatyzacjach, procesach restrukturyzacyjnych oraz inwestycjach bezpośrednich w Polsce, szczególnie dla sektora energetyki odnawialnej.

- Departament nieruchomości w DLA Piper w Warszawie dynamicznie się rozwija. Obecnie współpracuje z nami 5 prawników o specjalistycznym doświadczeniu w tej dziedzinie, dążymy do dalszego wzrostu zespołu, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Z optymizmem podjąłem się tego wyzwania. - mówi Jacek Giziński.

Departament nieruchomości DLA Piper świadczy również wszechstronne usługi doradztwa prawnego na rzecz klientów z sektorów gospodarki związanych z sektorem nieruchomości, w tym z branży energetycznej i budowlanej.

Prawo nieruchomości. Gospodarka nieruchomościami. Księgi wieczyste i hipoteka. Własność lokali. Planowanie i zagospodarowanie przestrzenne. Nabywanie nieruchomości przez cudzoziemców. Zagospodarowanie wspólnot gruntowych
Prawo nieruchomości. Gospodarka nieruchomościami. Księgi wieczyste i hipoteka. Własność lokali. Planowanie i zagospodarowanie przestrzenne. Nabywanie nieruchomości przez cudzoziemców. Zagospodarowanie wspólnot gruntowych > > >