Judith Gliniecki od wielu lat aktywnie działa na rzecz dobrych relacji handlowych. Jest również współzałożycielką komitetu ds. małych i średnich przedsiębiorstw.
- Cieszę się, że moje zaangażowanie w działalność izby zostało po raz kolejny docenione, zwłaszcza że w tym roku do Rady Dyrektorów, a także na stanowisko przewodniczącego, kandydowało wiele znakomitych postaci ze świata biznesu - mówi Judith Gliniecki.
Prawniczka w codziennej praktyce specjalizuje się w transakcjach M&A, inwestycjach zagranicznych w Polsce oraz prawie mediów. Specjalizuje się w fuzjach i przejęciach, międzynarodowych transakcjach, inwestycjach zagranicznych w Polsce oraz prawie mediów.

Aktualne doświadczenie Judi obejmuje: doradztwo na rzecz szwedzkiej firmy telekomunikacyjnej w przetargu na kupno akcji jednego z największych operatorów telefonii komórkowej w Polsce; doradztwo na rzecz polskiej firmy z sektora nowoczesnych technologii w transakcji sprzedaży spółki inwestorowi strategicznemu w USA; reprezentowanie brytyjskiej spółki w transakcji przejęcia polskiej spółki, będącej jednym z liderów na rynku opakowań; doradztwo na rzecz amerykańskiej spółki przy sprzedaży pakietu mniejszościowego akcji w polskiej spółce produkującej drzwi; wsparcie przy restrukturyzacji operacji międzynarodowego wytwórcy w Polsce; doradztwo przy pierwszej odwrotnej fuzji polskiej spółki; doradztwo przy restrukturyzacji wielonarodowej spółki z sektora mediów, działającej na terenie Europy Środkowej i Wschodniej.