Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA, firma Deloitte, Rzeczpospolita oraz Interia zapraszają studentów do udziału w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu z Wiedzy Podatkowej Moneta Aurea.

Konkurs skierowany jest do wszystkich studentów bez względu na typ uczelni, kierunek i rok studiów. Projekt od lat cieszy się olbrzymią popularnością w całej Polsce. Stwarza wyjątkową okazję do sprawdzenia swoich umiejętności z zakresu prawa podatkowego oraz przybliża szansę na sukces na rynku pracy.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić do 8 kwietnia formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej www.monetaaurea.pl.
Pierwszy etap zostanie przeprowadzony 9 kwietnia poprzez test on-line, składający się z 60 pytań. Co najmniej 40 uczestników z najlepszymi wynikami zostanie zaproszonych do II etapu. Stanowić go będzie kolejny test, który wyłoni najlepszą dwunastkę.
Finałowa gala konkursu odbędzie się 16 maja 2008, gdzie najlepsi studenci odpowiedzą przed publicznością na pytania, przygotowane i oceniane przez Jury.

Regulamin Monety Aurea przewiduje znaczące ułatwienie- aż 80% pytań zostanie opublikowanych na stronie internetowej konkursu w czterech transzach tematycznych. Pozostałe 20% powstanie na podstawie artykułów w Rzeczpospolitej oznaczonych złotą monetką.

Do wygrania oprócz 10 płatnych praktyk w Deloitte jest wiele cennych nagród, takich jak laptopy, kursy językowe, odtwarzacze mp3, dostępny do elektronicznych baz wiedzy itd.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.monetaaurea.pl