Kancelaria prawna Grynhoff Woźny Maliński (poprzednio Grynhoff, Woźny i Wspólnicy), decyzją Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, jako kolejna kancelaria, została przyjęta do grona Autoryzowanych Doradców rynku NewConnect. - Planujemy wyłonić spośród naszych obecnych i przyszłych klientów te spółki, które będą zainteresowane debiutem na rynku NewConnect. Wiele z nich działa w nowoczesnych sektorach gospodarki. Zaoferujemy im wsparcie w przygotowaniu emisji akcji - mówi Piotr Woźny, wspólnik zarządzający w kancelarii Grynhoff Woźny Maliński.

NewConnect, to nowy, alternatywny rynek papierów wartościowych, który 30 sierpnia 2007 r. rozpoczął funkcjonowanie przy warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Ma być początkiem giełdowej kariery dla małych i średnich, ale szybko rozwijających się spółek, w szczególności podmiotów z sektora nowych technologii.
- Naszą rolą jako autoryzowanego doradcy będzie zarówno wprowadzenie spółki na rynek NewConnect, jak również doradztwo na jej rzecz po debiucie. Będziemy wspierać emitenta w zakresie wypełniania obowiązków informacyjnych oraz prowadzić na jego rzecz doradztwo dotyczące funkcjonowania na NewConnect - wyjaśnia Piotr Woźny.

Do grona autoryzowanych doradców New Connect należą już, m.in.: Forystek i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni, Celichowski - Szyndler - Więckowska i Partnerzy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Spółka Partnerska, Kancelaria Prawna Waluga i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Kancelaria Radców Prawnych Oleś & Rodzynkiewicz Spółka Komandytowa, Peter Nielsen & Partners Law Office Spółka Komandytowa, Prof. Marek Wierzbowski Radcowie Prawni Spółka Partnerska, Wardyński i Wspólnicy Spółka Komandytowa.

 

(Źróło: GWM)