Jak informuje kancelaria,  Jolanta Nowakowska-Zimoch, dotychczasowa szefowa praktyki nieruchomości w warszawskim biurze Hogan Lovells, dołączyła do warszawskiego biura Greenberg Traurig na stanowisku partnera i szefowej praktyki nieruchomości.

Wraz z Jolantą Nowakowską-Zimoch dołączył jej wielokrotnie nagradzany zespół m.in. Agata Jurek-Zbrojska, która dołączyła na stanowisku partnera oraz Małgorzata Madej-Balcerowska i Justyna Szwech, które dołączyły jako partnerzy warszawskiego biura Greenberg Traurig, a także siedem prawniczek specjalizujących się w prawie nieruchomości.

Zespół nieruchomości Greenberg Traurig w Warszawie liczy obecnie ponad 40 prawników.
- Przez ostatnie dwa lata z wielkim zainteresowaniem obserwowałam rozwój praktyki nieruchomości Greenberg Traurig i wiem, że bycie członkiem tego zespołu będzie niezwykle ekscytującym doświadczeniem - powiedziała Jolanta Nowakowska-Zimoch.

Jolanta Nowakowska-Zimoch posiada ponad 30 lat doświadczenia w zakresie nieruchomości. Jej praktyka skupia się na transakcjach na rynku nieruchomości oraz finansowaniu projektów inwestycyjnych dotyczących nieruchomości. Jolanta Nowakowska-Zimoch uczestniczyła w kluczowych transakcjach, których przedmiotem były nieruchomości komercyjne, biurowe oraz logistyczne, a także w transakcjach transgranicznych. W swojej dotychczasowej praktyce uczestniczyła również w wielu postępowaniach arbitrażowych prowadzonych w Polsce.

- Od poprzedniej znaczącej rozbudowy zespołu nieruchomości, polegającej na dodaniu dwóch czołowych zespołów nieruchomości do biura w Warszawie w 2015 r., Greenberg Traurig stworzył jedną z największych i najbardziej zróżnicowanych praktyk w regionie -  powiedział Jarosław Grzesiak, partner zarządzający warszawskiego biura kancelarii.