Forest, którego budowa potrwa do końca 2021 roku, będzie oferował 78 000 mkw. przestrzeni do pracy, jak również lokale usługowe i gastronomiczne. - Jest to jedna z największych nieruchomości w Europie, a także jeden z najbardziej ekologicznych budynków w Polsce certyfikowanych w systemach środowiskowych BREEAM, BREEAM Communities oraz WELL - informuje kancelaria.

Czytaj: W dobie koronawirusa kancelarie zaciskają pasa i szukają sposobów na działalność>>

Zespół prowadziła Agata Jurek-Zbrojska

Zespół Greenberg Traurig prowadziła Agata Jurek-Zbrojska (Partner), którą wspierała Katarzyna Dziewulska (Associate).

- HB Reavis Poland to jeden z czołowych deweloperów i dostawców powierzchni biurowej w kraju, którego wyróżnia nacisk na zrównoważony rozwój, pozytywny wpływ na efektywność i samopoczucie użytkowników oraz stosowanie innowacyjnych technologii - informuje kancelaria.

Leroy Merlin, firma wchodząca w skład grupy ADEO, która specjalizuje się w sprzedaży produktów i rozwiązań służących polepszaniu warunków mieszkaniowych, prowadzi działalność na polskim rynku od 1994 r.

Greenberg Traurig jest międzynarodową kancelarią prawną oferującą pełen zakres usług, zatrudniającą około 2200 prawników obsługujących klientów w 40 biurach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie oraz w Azji.