1. GESSEL na Kongresie Kobiet

  Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz, wspólnik zarządzający kancelarii GESSEL, w radzie programowej Kongresu Kobiet.
  Kongres Kobiet, który odbędzie się w dniach 20-21 czerwca w Warszawie ma na celu podsumowanie wkładu i najważniejszych osiągnięć kobiet w ciągu minionych 20 lat transformacji (1989-2009) w Polsce. Będzie też okazją do omówienia wizji przyszłej Polski, wskazania postulatów i wyliczenia zadań na przyszłość.
  Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz, sprawuje opiekę merytoryczną oraz poprowadzi panel "Jak kobiety sprawiedliwość zdobywały. Rola kobiet w rozwijaniu systemu prawnego w Polsce po 89 roku."
  Zamysłem panelu jest prześledzenie obecności kobiet w zawodach prawniczych w Polsce na przestrzeni ostatnich 20 lat. Jakimi osiągnięciami mogą się pochwalić kobiety pracujące w zawodzie sędziego, prokuratora, notariusza, adwokata. Jakie bariery napotykały i wciąż napotykają na swojej drodze? Jakie są obecne tendencje?
  Szczegółowy program kongresu na www.kongreskobiet.pl

 2. GESSEL na konferencji Wallstreet.

  Kancelaria GESSEL jest partnerem prawnym 13 edycji konferencji Wallstreet w Zakopanem, organizowanej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, która odbędzie się w dniach 6-8 czerwca 2009.
  Podczas konferencji swój wykład zatytułowany "Pozew zbiorowy nową bronią inwestorów indywidualnych", wygłosi mec. Leszek Koziorowski, wspólnik kancelarii GESSEL.
  Konferencja WallStreet, jest największym spotkaniem inwestorów indywidualnych z najbardziej znanymi analitykami rynku kapitałowego w Europie Środkowo - Wschodniej.
  Szczegółowy program konferencji na: www.wallstreet.org.pl