Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka została wybrana z grona sześciu kancelarii krajowych, które wcześniej nominowali organizatorzy rankingu. Na liście tej znalazły się: Grynhoff Woźny i Partnerzy, Sołtysiński Kawecki Szlezak, Wardyński i Partnerzy oraz WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr.

Wśród międzynarodowych firm prawniczych nominowani byli: Allen & Overy, Clifford Chance,  CMS Cameron McKenna, Dewey & LeBoeu, Weil, Gotshal & Mangef i nagrodzony Salans.

W ubiegłym roku za najlepszą spośród krajowych firm prawniczych uznana została kancelaria Wardyński i Partnerzy, a wśród międzynarodowych działających w naszym kraju - Weil, Gotshal & Manges.

Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystości zaplanowanej w Londynie na 20 maja.
Nagroda przyznawana przez Chambers and Partners jest uznaniem nie tylko dokonań w dziedzinie doradztwa prawnego, ale także rozwoju strategicznego kancelarii, obsługi klienta i osiągnięć poszczególnych prawników w ciągu całego roku.
Chambers and Partners jest obecny na europejskim rynku usług profesjonalnych od 1999 roku, wskazując i nagradzając najlepszych prawników i kancelarie. Co roku wydawnictwo przeprowadza tysiące niezależnych wywiadów z prawnikami i klientami, na podstawie których przygotowywane są dogłębne analizy 51 regionów Europy.