Za negocjacje warunków komercyjnych dotyczącących najmu powierzchni biurowej o powierzchni ok. 9.200 m.kw. w biurowcu Cristal Park w Warszawie w imieniu Azory odpowiedzialni byli eksperci z JLL, a w imieniu GAZ-SYSTEM S.A. – firma doradcza Colliers International.

Transakcję prowadziła wspólnik BSWW Legal & Tax, radca prawny Alicja Niska.

Dowiedz się więcej z książki
Najem nieruchomości a podatki
  • rzetelna i aktualna wiedza
  • darmowa wysyłka od 50 zł

 

"Cieszymy się, że GAZ-SYSTEM S.A. docenił walory naszego biurowca położonego w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się stref biurowych Warszawy i podjął decyzję o przedłużeniu umowy najmu. Nowoczesny biurowiec Cristal Park zapewnia nie tylko dogodne położenie, lecz daje również możliwość elastycznego dostosowania powierzchni biurowej do indywidualnych potrzeb najemców. Dzięki współpracy z prawnikami kancelarii BSWW Legal & Tax, zarówno proces negocjacji, jak i zawarcie umowy najmu z GAZ-SYSTEM S.A. przebiegło szybko i sprawnie" – powiedziała Anna Szelc reprezentująca fundusz Azora Europa w Europie Środkowo-Wschodniej.

"Z przyjemnością dołączyliśmy do grona doradców hiszpańskiego funduszu inwestycyjnego, który bardzo aktywnie inwestuje w sektorze nieruchomości w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Mamy nadzieję, że będziemy mogli uczestniczyć w kolejnych interesujących projektach nieruchomościowych Azora Europa w Polsce" - komentuje Alicja Niska.

Alicja Niska