Warszawskie biuro Baker & McKenzie zostało wyróżnione jako wiodące w dziedzinie rynków kapitałowych w Polsce według tegorocznej edycji przewodnika IFLR 1000 po kancelariach specjalizujących się w obsłudze rynków finansowych. Kancelaria została wyróżniona również za następujące praktyki: bankowość, fuzje i przejęcia oraz finansowanie projektów. Dodatkowo, w indywidualnych rekomendacjach wskazano pięciu prawników kancelarii w sześciu kategoriach.

Praktyka rynki kapitałowe zdobyła najwyższą rekomendację, głównie za sprawą wybitnych osiągnięć Konrada Konarskiego, którego doceniono przede wszystkim za doskonałe dopasowanie rozwiązań prawnych do bieżących problemów klientów podczas tak ważnych dla nich operacji jak debiuty giełdowe.  Indywidualnie wyróżnieni zostali również: mec. Marcin Gmaj w dziedzinie fuzji i przejęć, dr Andrzej Tynel - dwukrotnie - w arbitrażu komercyjnym, i w rozwiązywaniu sporów, mec. Jur Gruszczyński w finansowaniu projektów, mec. Małgorzata Pietrzak-Paciorek w prawie nieruchomości oraz Sławomir Boruc w prawie podatkowym.

Ranking International Financial Law Review (IFLR 1000) to Obok Legal 500 oraz Chambers Global, jeden z najbardziej znaczących zestawień kancelarii prawnych na świecie. Ranking przedstawia zestawienia w 4 finansowych kategoriach: Bankowość i Finanse, Rynki Kapitałowe, Fuzje i Przejęcia oraz Finansowanie Projektów. Więcej informacji na temat rankingu znajdą Państwo na stronie: www.iflr1000.com