- Kongresowi Prawników Polskich wielu będzie chciało przypisać wyłącznie wymiar polityczny. Chcę jednak podkreślić, że spotykamy się, żeby wymienić się między sobą spostrzeżeniami dotyczącymi reformy wymiaru sprawiedliwości - mówi adwokat Jacek Trela.

Więcej>> Prawnicy łączą siły, spotkają się na kongresie 20 maja

Będziemy chcieli wypracować propozycje jak usprawnić dostęp obywatela do niego. Adwokaci jako praktycy prawa, dla których sala sądowa jest codziennym miejscem pracy, bardzo dobrze wiedzą, które mechanizmy się sprawdzają, a które wymagają ulepszenia, na co najbardziej narzekają nasi klienci i tym doświadczeniem podzielimy się z pozostałymi uczestnikami Kongresu. – powiedział adw. Jacek Trela, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej.

Dziennikarze, którzy chcą uczestniczyć w Kongresie Prawników Polskich, proszeni są o akredytację do 8 maja br. do godz. 15:00. Akredytacje zawierające informacje: imię, nazwisko, adres mailowy, nazwę redakcji, numer legitymacji prasowej, markę i numery rejestracyjne wozów transmisyjnych oraz numer telefonu kontaktowego prosimy przesyłać na adres: media@kongresprawnikow.info

Dowiedz się więcej z książki
Akta cywilne dla aplikantów
  • rzetelna i aktualna wiedza
  • darmowa wysyłka od 50 zł