Mecenas Michalczyk jest radcą prawnym z bogatym doświadczeniem w doradztwie transakcyjnym oraz w prowadzeniu procesów komercjalizacji istniejących oraz nowo powstających obiektów handlowych i biurowych w Polsce. Ponadto, specjalizuje się w prowadzeniu projektów inwestycyjnych, w tym zakupu i sprzedaży nieruchomości, a także bieżącej obsłudze korporacyjnej dla międzynarodowych podmiotów gospodarczych.

Zanim dołączył do zespołu kancelarii GGLegal, nadzorował procesy prawne przy transakcjach M&A oraz projektach związanych z obrotem nieruchomościami w renomowanej warszawskiej kancelarii prawnej. Wcześniej, związany z jednym z największych europejskich inwestorów sektora nieruchomościowego, Immofinanz AG, gdzie odpowiadał za projekty nieruchomościowe od początku procesu inwestycyjnego aż do komercjalizacji i zarządzania obiektem. Karierę zawodową rozpoczął na stanowisku prawnika w międzynarodowej, sieciowej kancelarii prawnej w dziale korporacyjnym.

Jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu Pośrednictwa Obrotu Nieruchomościami na tej uczelni. Ponadto, ukończył Centrum Prawa Amerykańskiego prowadzoną przez Uniwersytet na Florydzie oraz Szkołę Prawa Niemieckiego prowadzoną przez Uniwersytet Fryderyka Wilhelma w Bonn. Posiada również dyplom Uniwersytetu w Zurichu, gdzie studiował prawo europejskie i handlowe. 

Dowiedz się więcej o tej książce
Rynek nieruchomości w Polsce. Teoria i praktyka
  • rzetelna i aktualna wiedza
  • darmowa wysyłka od 50 zł