Do zespołu pracowników międzynarodowej firmy Accreo Taxand dołączyły trzy nowe osoby: Łukasz Jamróz, Natalia Krupa oraz Krzysztof Gratka. Zespół Doradztwa Podatkowego przyjął również do swojego grona czterech praktykantów: Annę Chodzińską, Ewelinę Aleksander, Bartłomieja Kulasa oraz Szymona Czerwińskiego.


 • Łukasz Jamróz dołączył do Zespołu Doradztwa Podatkowego jako Starszy Konsultant w kwietniu br. Zajmuje się doradztwem podatkowym od 2004 roku. Swoje doświadczenie zdobył w firmie Ernst & Young. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej. Studiował także na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz na Uniwersytecie w Uppsali (Szwecja).
  Jako konsultant podatkowy Łukasz zajmuje się przede wszystkim zagadnieniami związanymi
  z podatkiem od towarów i usług, w szczególności dla podmiotów działających w branży energetycznej oraz finansowej, jak również opracowywaniem efektywnych z punktu widzenia obciążeń z tytułu podatku od towarów i usług struktur dla inwestycji zagranicznych. Jest autorem artykułów o tematyce podatkowej.
  W czasie wolnym lubi oddawać się lekturze książek historycznych oraz jeździć na nartach.
 • Natalia Krupa dołączyła do Zespołu Doradztwa Podatkowego Accreo Taxand w styczniu 2007 r. jako praktykant. W kwietniu br. otrzymała awans na stanowisko Konsultanta. Natalia jest absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Administracja, oraz studentką Prawa na wspomnianej uczelni. Jej pasją są dalekie podróże i muzyka. Natalia ukończyła Szkołę Muzyczną w klasie altówki.
  W wolnych chwilach czyta książki i czynnie uprawia sport. Ulubioną dyscypliną Natalii jest narciarstwo.
 • Krzysztof Gratka dołączył do zespołu Accreo Taxand w styczniu br. jako praktykant w Zespołu Doradztwa Podatkowego, a w kwietniu objął stanowisko Konsultanta. Ukończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Łódzkim. Krzysztof w trakcie studiów brał udział w szkoleniach International Bureau of Fiscal Documentation w Amsterdamie oraz w licznych konferencjach organizowanych przez Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych. Zna biegle angielski.
  Krzysztof ma za sobą bardzo bogatą karierę szachową na poziomie światowym. Pasją Krzysztofa jest historia antyczna. W wolnym czasie bardzo lubi podróżować, szczególnie interesuje go turystyka górska.