Pierwszy etap konkursu, organizowanego przez Wolters Kluwer, wystartował 1 lipca. Rejestracja odbywa się na stronie www.tophrmanager.pl.

Podobnie jak podczas poprzednich edycji konkursu, zgłoszenia uczestników oceniać będą wybitni specjaliści i praktycy HR, a wśród nich m.in. dr hab. Małgorzata Sidor-Rządkowska, dr Piotr Prokopowicz, Tristan Tresar, Małgorzata Tłuchowska, Joanna Rossa, Tatiana Szostok, Łukasz Sowiński, Witold Moszyński, Marta Kosakowska i Miłosz Hady.

Czytaj też: Dr Piotr Prokopowicz: Menedżerowie HR wiedzą za mało >

Zwyciężczynią poprzedniej edycji została Anna Jaworska, Menedżer ds. rozwoju i szkoleń Securitas Polska. Zapytana, co dał jej konkurs, odpowiada: Konkurs utwierdził mnie w przekonaniu, że droga, którą idę, jest tą „właściwą z dróg”, a podejmowanie działania są wartościowe. Dodał wiary i odwagi, by częściej wychodzić ze swojej strefy komfortu. Stworzył ogromną okazję do dalszego rozwoju. Pozwolił zbudować sieć kontaktów z fantastycznymi ludźmi, gdzie wzajemnie inspirujemy się, wymieniamy doświadczeniami. Droga, którą wyruszyłam rok temu, była jedną z najwspanialszych moich zawodowych dróg.

Anna Jaworska przekonuje, że do konkursu warto zgłosić każdy projekt - każdy, który przyczynia się do zmiany sposobu myślenia i funkcjonowania organizacji, działu, departamentu, każdy, który wspiera budowanie organizacji opartej na zaufaniu. Wreszcie, każdy, który udowadnia, że to firma jest zaangażowana w człowieka.

Czytaj wywiad z Anną Jaworską: Perspektywa HR nie zawsze pokrywa się z optyką pracownika >