Bezpłatny e-book Greenwashing po decyzjach Prezesa UOKiK – skutki praktyczne i dobre praktyki dla firm
Zmień język strony
Zmień język strony
Prawo.pl

Czy pracownik zatrudniony w przychodni na umowę o pracę na 1/4 etatu ma pełne prawa do korzystania z pomocy rzeczowej (bony świąteczne) z ZFŚS?

Pytanie
Czy pracownik zatrudniony w przychodni na umowę o pracę na 1/4 etatu ma pełne prawa do korzystania z pomocy rzeczowej (bony świąteczne) z ZFŚS?
Czy jednak powinien otrzymać je proporcjonalnie do zatrudnienia?
Czy pracownik, który jest zatrudniony na 2 godz.
tygodniowo (pracownik zatrudniony w kilku innych zakładach pracy) dostaje taką samą wartość bonu świątecznego z ZFŚS co pracownik zatrudniony na pełny etat na umowę o pracę?

Polecamy książki biznesowe