Z początkiem marca 2006 r. doszło do zawarcia umów, efektem których jest przystąpienie przez radcę prawnego Wojciecha Fabryckiego jako wspólnika do kancelarii Grynhoff, Woźny i Wspólnicy Sp.K.
Mecenas Fabrycki począwszy od 1999r. prowadził własną praktykę w formie spółki partnerskiej „Fabrycki&Dudziuk”, specjalizując się w transakcjach na rynku kapitałowym, obsłudze funduszy typu private equity oraz w transakcjach wykonywanych w ramach publicznego obrotu papierami wartościowymi. W jego zawodowym portfolio znajduje się kilkadziesiąt zrealizowanych transakcji typu M&A. Wraz z mec. Fabryckim do kancelarii Grynhoff, Woźny i Wspólnicy Sp.K. przeszło również dwóch jego dotychczasowych współpracowników.
W ocenie Piotra Woźnego, komplementariusza Grynhoff, Woźny i Wspólnicy, przejście mecenasa Fabryckiego do GWW stanowić będzie istotne wzmocnienie dotychczasowej praktyki GWW w dziedzinie transakcji typu M&A i transakcji w publicznym obrocie papierami wartościowymi. Efektem tej współpracy będzie również wzrost przychodów generowanych przez GWW.
Obecnie kancelaria Grynhoff, Woźny i Wspólnicy zatrudnia ponad 50 prawników, z czego blisko połowa to adwokaci i radcowie prawni. Główna siedziba kancelarii mieści się w Warszawie, a jej oddziały w Poznaniu i Wrocławiu.

Źródło:
Agata Kurek-Stec (Marketing and Communication Manager)