LEX EXPERT AI  Jedyny czat AI bazujący na zasobach LEX
Włącz wersję kontrastową
Zmień język strony
Włącz wersję kontrastową
Zmień język strony
Prawo.pl

UE pomaga w zdobywaniu zamówień w innych państwach

Komisja Europejska udostępniła na swojej stronie internetowej narzędzie e-CERTIS, które ma za zadanie pomóc wykonawcom i instytucjom zamawiającym w ustaleniu, jakie informacje są wymagane lub przedstawiane w toku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w innych państwach oraz w określeniu wzajemnie uznawalnych odpowiedników.

E-CERTIS to darmowe, internetowe narzędzie informacyjne, udostępniające informacje na temat dokumentów, certyfikatów i świadectw wymaganych w procedurach udzielania zamówień publicznych w państwach członkowskich, dwóch krajach kandydujących (Turcja i Chorwacja) oraz trzech państwach EOG (Islandia, Liechtenstein i Norwegia).

Szczegółowe informacje na temat e-Certis oraz wyszukiwarkę dokumentów w polskiej wersji językowej można znaleźć na stronie internetowej Komisji Europejskiej: http://ec.europa.eu/markt/ecertis/login.do?selectedLanguage=pl

Artykuł pochodzi z programu System Informacji Prawnej LEX on-line

Polecamy książki prawnicze