Międzynarodowa kancelaria prawnicza SALANS umacnia swoją pozycję w Europie Środkowej i Wschodniej, otwierając w Budapeszcie biuro świadczące pełen zakres usług prawnych.

Biuro w Budapeszcie dołączyło do sieci biur SALANS w Europie Środkowej, która obejmuje Czechy, Polskę, Rumunię oraz Słowację i w skład której wchodzi obecnie ponad 130 prawników.

Stephen Finch, prezes zarządu kancelarii SALANS powiedział: „Biuro w Budapeszcie wnosi doświadczenie swojego prężnego zespołu i dopełnia nasze siły w Europie Środkowej i Wschodniej. Dzięki temu SALANS plasuje się w ścisłej czołówce międzynarodowych firm prawniczych w tej części świata - mam tu na myśli i znaczny zasięg geograficzny i liczbę naszych prawników.”

Dr Tamás Tercsák, partner współzarządzający w Budapeszcie podkreślił, że dołączenie do kancelarii SALANS znacznie wzmocniło pozycję zespołu na międzynarodowym rynku usług prawniczych na Węgrzech. Jak powiedział: „To wydarzenie otwiera wielkie możliwości, zarówno nam, jak i naszym klientom, którzy coraz bardziej angażują się w skomplikowane transgraniczne przedsięwzięcia.”

Nowe biuro zostało utworzone przez Judit Kővári i Tamása Tercsáka, którzy uprzednio współpracowali z kancelarią SALANS, jako partnerzy wytrawnej węgierskiej firmy prawniczej.

(Źródło: SALANS/KW)

www.salans.com