Jak informuje kancelaria, Jan Lazur i Juraj Frindrich, do tej pory współpracowali z Taylor Wessing Bratysława jako senior associates, a od 1 kwietnia objęli stanowiska partnerskie. Jan Lazur, którego główną dziedziną prawa jest IP/IT związany jest z kancelarią od 2009 roku, natomiast Juraj Frindrich, który dołączył do Taylor Wessing w 2010 roku, specjalizuje się w działaniach związanych z prawem gospodarczym, transakcjami M&A oraz rynkami kapitałowymi.

Nowy partner w Pradze
Thilo Hoffmann dołączył do zespołu Taylor Wessing Praga, wcześniej związany z Weinhold Legal (Ernst&Young), gdzie również zajmował stanowisko partnerskie, jego działalność skupiała sią na prawie gospodarczym, transakcjach M&A oraz restrukturyzacji. Przed rozpoczęciem współpracy z kancelariami prawnymi swoje doświadczenie zdobywał w Komisji Europejskiej oraz w Parlamencie Europejskim. Poza niemieckim, który jest jego językiem ojczystym, biegle posługuje się angielskim, czeskim, francuskim oraz hiszpańskim.

Thilo Hoffman w swojej działalności w Taylor Wessing koncentruje się na prawie gospodarczym, transakcjach M&A oraz rynkach kapitałowych. Posiada szerokie doświadczenie we współpracy ze spółkami z sektora motoryzacyjnego.
- Kolejne powiększenie kręgu partnerów Taylor Wessing CEE jest najlepszym dowodem na dynamiczny rozwój naszej kancelarii w krajach CEE – mówi Raimund Cancola, partner zarządzający Taylor Wessing CEE.