Do kilkunastoosobowego zespołu zajmującego się w kancelarii Linklaters obrotem nieruchomościami dołączyli nowi prawnicy. 

Dużym wzmocnieniem będzie zapewne Weronika Guerquin, która poprzednio współpracowała z kancelariami Baker & McKenzie oraz Wardyński i Wspólnicy,  a także Anna Kuszewska, która wcześniej praktykowała w kancelarii Mazars.

Weronika Guerquin dysponuje bogatym doświadczeniem w zakresie prawa nieruchomości i prawa budowlanego. Doradzała podmiotom w związku z regulowaniem stanu prawnego nieruchomości oraz roszczeniami reprywatyzacyjnymi, reprezentowała międzynarodowe firmy deweloperskie w sprawach związanych z nabyciem gruntów w największych polskich miastach i realizacją projektów developerskich, doradzała w kwestiach związanych z przygotowaniem i realizacją projektów dotyczących budowy centrów handlowych, a także przy sporządzaniu i negocjacjach umów najmu lokali użytkowych w największych miastach w Polsce

Współpracę z zespołem podatkowym kancelarii rozpoczęła również Anna Szyszko, specjalizująca się w prawie podatkowym, zwłaszcza dotyczącym podatku dochodowego od osób prawnych oraz podatku od towarów i usług.

(Źródło: Linklaters/KW)

www.linklaters.com