Prawo mody, to nowa gałąź prawa w Polsce, odrębna specjalizacja, którą zespół Kancelarii dedykuje przedstawicielom szeroko rozumianej branży mody, projektantom, producentom, dystrybutorom, sklepom, salonom, sieciom branżowym, konsumentom, przedstawicielom marek odzieżowych, marek obuwniczych, galanterii i dodatków, zarówno o zasięgu międzynarodowym, jak i lokalnym.
Prawo mody obejmuje wszystkie aspekty procesu produkcji odzieży, od momentu powstania pomysłu w głowie projektanta do momentu, kiedy ubranie zawiśnie w szafie klientki. Stanowi swoiste połączenie wielu dziedzin prawa, jest jednak osadzone w realiach branży i skupione na optymalizacji funkcjonowania firm z tego sektora. Kancelaria oferuje wsparcie w 4 głównych dziedzinach tej gałęzi prawa: własność intelektualna i przemysłowa, biznes i finanse, handel, prawo konsumenckie.
Ponadto, partner zarządzający Kancelarii dr Agnieszka Orłowska, jest autorką specjalistycznego bloga www.prawomody.pl. Głównym celem powstania bloga jest rozpropagowanie prawa mody w Polsce oraz przybliżenie prawnych uwarunkowań funkcjonowania na rynku odzieżowym zarówno osobom, które dopiero zaczynają działać w branży, jak i firmom obecnym już na tym rynku, a które chciałyby zoptymalizować swoją działalność. Na blogu znależć można publikacje o prawno-biznesowym wymiarze prowadzenia przedsiębiorstwa odzieżowego, polecane książki lub materiały, z którymi według autorki warto zapoznać się planując odniesienie sukcesu na rynku modowym, a także zdjęcia i informacje lifestylowe z wydarzeń branżowych.