LEX EXPERT AI  Jedyny czat AI bazujący na zasobach LEX
Włącz wersję kontrastową
Zmień język strony
Włącz wersję kontrastową
Zmień język strony
Prawo.pl

Młodzi radcowie będą uczyć się profesjonalizmu

Nowoczesne zarządzanie pracą własną i współpracowników oraz metody skutecznej komunikacji to tematy organizowanych w dniach 20 - 22 sierpnia br. przez Krajową Radę Radców Prawnych warsztatów dla młodych radców prawnych.

Program I Warsztatów dla Młodych Radców Prawnych przewiduje m.in. takie zajęcia jak: „Wymiary komunikacyjnego profesjonalizmu – od Platona do współczesnego biznesu” , „Style komunikowania się werbalnego i pozawerbalnego”, „Przywództwo i nowoczesne zarządzanie w czasach chaosu i turbulencji”, „Zarządzanie energią własną i współpracowników”, „Psychologiczne wymiary profesjonalnej obsługi klienta Radcy Prawnego”.
Odbędzie się także
warsztat „Innowacyjny system informatyczny wspomagający prace samorządu radców prawnych”, w ramamch którego omówiony zostanie i zaprezentowany obecnie wdrażany system informatyczny wspomagający pracę okręgowych izb radców prawnych.
Warsztaty prowadzić bedzie dr Leszek Mellibruda, jeden z najbardziej uznanych autorytetów z dziedziny psychologii biznesu w Polsce.

Program Warsztatów >>>

Polecamy książki prawnicze