Członkostwo daje możliwość nawiązania kontaktów biznesowych oraz dzielenia się swoim doświadczeniem z innymi firmami zrzeszonymi, jak również uczestniczenia i organizowania różnorodnych spotkań biznesowych, konferencji, seminariów pod patronatem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce i w Niemczech.

Jest to bardzo ważny krok w kierunku zacieśniania współpracy z podmiotami z obszaru niemieckojęzycznego, będący jednocześnie wyrazem realizowania szerszej wizji rozwoju Kancelarii RKKW – komentuje dr Radosław L. Kwaśnicki, radca prawny, Partner Zarządzający w Kancelarii RKKW. Członkostwo w tak prestiżowej Izbie stanowi wyzwanie, ale również motywację do dalszego umacniania pozycji Kancelarii RKKW. Kancelaria RKKW posiada w swoich szeregach prawników z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie prawnym na rzecz podmiotów niemieckojęzycznych, zdobytym w międzynarodowych kancelariach prawnych, stąd też decyzja o przystąpieniu do AHK Polska wynikała z naturalnej chęci wykorzystania tego potencjału – komentuje Anna Paszek (na zdjęciu), adwokat, Szef Departamentu German Desk Kancelarii RKKW.

Poprzez członkostwo w AHK Polska Kancelaria RKKW pragnie wspierać podmioty z krajów niemieckiego obszaru językowego, które w Polsce widzą miejsce dla rozwoju swojego biznesu – dodaje.