Odczyt odbędzie się w ośrodku PROM Kultury na Saskiej Kępie w Warszawie o godzinie 12. Adwokat Gujski w 2018 r. otrzymał nagrodę Strażnika Pamięci w kategorii "Mecenas" za wytrwałe stanie na straży polskiej historii i wspieranie inicjatyw patriotycznych i społecznych, promujących dzieje Polski i wartości przyświecających naszym przodkom.

W 2016 – 2018 Chambers & Partners (międzynarodowy podmiot oceniający prawników) uhonorował po raz trzeci mec. Waldemara Gujskiego uznając go jedynym w Polsce Senior Statesman w dziedzinie prawa pracy.

Czytaj: Adwokat Gujski: Kaplerowi może należeć się wynagrodzenie dodatkowe>>

W 2010 roku wręczono adwokatowi Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu za wybitne osiągnięcia w zakresie popularyzacji prawa pracy, w bieżącym zaś roku Nagrodę (razem z małżonką) im. Ludomira Benedyktowicza w Siedlcach. Doceniony został również przez Polskie Towarzystwo Ziemiańskie, otrzymując złoty medal za wierność polskim i ziemiańskim tradycjom w ramach swoich działań na rzecz restauracji i działalności we dworze w Gałkach.

 


W Wydawnictwie Wolters Kluwer Waldemar Gujski wydał "Kontrakty menedżerskie. Umowy cywilnoprawne o świadczenie pracy". Wkrótce ukaże się trzecie wydanie tej książki opracowane wraz z radcą prawnym Dawidem Zdebiakiem.