KJak informuje kancelaria, będzie przy tym współpracował z zespołem Crido Taxand doradzającym przy pozyskiwaniu funduszy unijnych oraz z zespołem doradzającym przy projektach PPP.
Krzysztof Brysiewicz jest radcą prawnym i specjalizuje się w prawie pomocy publicznej. Ma też duże doświadczenie w obszarze zamówień publicznych i kwestiach korporacyjnych. Prowadził wiele procesów sądowych dotyczących zagadnień związanych z działalnością przedsiębiorców, w tym procesów o zapłatę, o ustalenie, sporów korporacyjnych i postępowań dotyczących pomocy publicznej, z których zdecydowana większość zakończyła się korzystnym dla klientów rezultatem. Zajmował się również obsługą prawną transakcji podmiotów z unijnym dofinansowaniem.
Przed dołączeniem do zespołu Crido Legal, Krzysztof Brysiewicz przez trzy lata był radcą prawnym w kancelarii RKKW – Kwaśnicki, Wróbel & Partnerzy. Wcześniej pracował jako prawnik obsługujący Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji oraz prawnik w Prokuratorii Generalnej Skarbu Państwa. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Tytuł radcy prawnego uzyskał w 2012 roku. 
- Wraz z innymi członkami zespołu Crido Legal, Krzysztof będzie wspierał od strony prawnej doświadczony zespół doradztwa europejskiego Crido Taxand, który  w „starej” perspektywie UE dwukrotnie został nagrodzony przez miesięcznik FORBES jako najlepszy doradca przy pozyskiwaniu funduszy unijnych dla firm - czytamy w ośiwadczeniu kierownictwa kancelarii.

Crido Legal świadczy kompleksową obsługę prawną obejmującą, m.in.: doradztwo w zakresie transakcji M&A, umów kredytowych, nieruchomości oraz złożonych restrukturyzacji korporacyjnych (połączenia, przekształcenia, podziały, zakładanie funduszy etc.), a także bieżącą obsługę prawną przedsiębiorców, w szczególności w zakresie prawa spółek. 

LEX Zamówienia Publiczne>>>