Działający od kilku lat portal zyskał już dużą popularność wśród prawników. Korzysta z niego obecnie w sumie prawie 8 tysięcy adwokatów, radców prawnych i aplikantów, a tylko od początku 2017 roku przybyło ich blisko 400.

Jak informuje redakcja portalu, łączna liczba zrealizowanych za jego pośrednictwem zleceń to 27898, w tym roku pojawiło się ich już 4159. Największą liczbę użytkowników serwisu stanowią radcowie prawni (2526) i adwokaci (2054), liczną grupę stanowią też aplikanci adwokaccy i radcowscy. Najwięcej ofert i wejść na stronę jest z Warszawy, co jest zrozumiałe ze względu na wielkość tego rynku, ale wśród użytkowników są prawnicy z całej Polski i całego kraju dotyczą propozycje zastępstw.
Wchodząc na adres Zastępstwo.pl można zorientować się, że w każdym czasie jest w nim zalogowanych co najmniej kilku użytkowników, którzy wpisują swoje oferty, albo prawników poszukujących zastępstwa do wzięcia.

Zastępstwo.pl jest społecznościowym systemem umożliwiającym łatwe i szybkie znalezienie zastępcy (substytuta) do dokonania określonej czynności. Za pomocą systemu można znaleźć osobę, która zastąpi adwokata lub radcę prawnego na rozprawie przed sądem, weźmie udział w czynnościach przed prokuraturą lub policją czy też podejmie się napisania pisma procesowego.
- Osoby, które szukają dodatkowego zajęcia, chcą zdobyć bezcenne doświadczenie czy też po prostu chcą pomóc innym poprzez Zastępstwo.pl będą mogły znaleźć interesujące ich zlecenia i podjąć się ich obsłużenia – czytamy na stronie.
Jak podkreśla redakcja portalu, Zastępstwo.pl jest również doskonałym sposobem znalezienia osoby specjalizującej się w danej dziedzinie prawa. - Wprowadzając do systemu informację o poszukiwanym zastępcy (substytucie) mamy możliwość określenia jakiej osoby poszukujemy i na jakich umiejętnościach zależy nam najbardziej – czytamy w opisie serwisu, którego wydawcą jest Wolters Kluwer Polska.
 

LEX Navigator Postępowanie Karne
Artykuł pochodzi z programu LEX Navigator Postępowanie Karne
Już dziś wypróbuj funkcjonalności programu. Analizy, komentarze, akty prawne z interpretacjami